Brak produktów w koszyku.

Nasz

Zespół

Roman Szymczak
Prezes Zarządu
Expert Trade Marketing
537050700
r.szymczak@tm360.pl
Milena Wzorek
Wiceprezes TM360
Manager ds. szkoleń i rozwoju
537050700
m.wzorek@tm360.pl
Ewa Bartczak
Dyrektor ds. Operacyjnych i Rozwoju
509513070
e.bartczak@tm360.pl
Monika Dutkiewicz
Manager ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów
889896999
m.dutkiewicz@tm360.pl
Estera Patynowska
Specjalista ds. sprzedaży internetowej i social media
e.patynowska@tm360.pl
Dorota Dawidowicz
Manager Rozwoju Projektów
501403750
d.dawidowicz@tm360.pl

Kluczowi

Trenerzy

Roman Szymczak
Specjalizacja: Trade Marketing Handlowy
Piastował stanowiska managera w takich firmach jak: Makro Cash & Carry, Tradis, Kaufland. Zdobywał rynki krajowe i międzynarodowe jako Commercial Director w holenderskiej firmie zajmującej się dystrybucją narzędzi.
Jako Prezes Zarządu zarządzał siecią sklepów detalu własnego i franczyzowego jednej z wiodących w Polsce spółek w branży FMCG.
Ukończył Zarządzanie i Marketing UMCS w Lubinie oraz studia MBA University of Illinois. Uczestnik studiów podyplomowych Master Class of Management – Psychologia Działań Menadżerskich SWPS w Warszawie. Laureat prestiżowej nagrody konkursu Trener Sprzedaży 2015 Polish National Sales Awards.
Od wielu lat jest trenerem biznesu i ekspertem trade marketingu detalicznego. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych oraz prelegentem wielu konferencji branżowych.
Autor książki „Merchandising w aptece – czyli jak dostosować aptekę do oczekiwań pacjenta”, "Pricing - jak zarządzanie ceną może zwiększyć zyski w detalu", "Merchandising - zarządzanie kategorią w punkcie sprzedaży" oraz wielu specjalistycznych publikacji dla czasopism branżowych.
Artur Dłubak
Specjalizacja: Negocjacje i Sprzedaż
Absolwent Zarządzania Przedsiębiorstwem i Managementu na Fern Akademie w Hamburgu, Marketingu i Sprzedaży na WSHiFM w Warszawie oraz Wprowadzania Innowacji i Zmiany na York St. John University w Yorku.
Jako jeden z nielicznych Polaków uzyskał dyplom Studium Zarządzania Supermarketami w instytucie IGA w Atlancie.
Od prawie 30 lat w sprzedaży sieciowej FMCG/DIY oraz dystrybucji FMCG/Non Food a także od 20 lat w produkcji i handlu materiałami budowlanymi. Pełnione funkcje: dyrektora hipermarketów, zarządzania zapasami, supply chain, sprzedaży, marketingu & rozwoju biznesu, dyrektora generalnego w takich firmach, jak: Metro, Tesco, Leroy Merlin, Perekriostok (X5) Rosja, Dixy Rosja, Kreisel GmbH Russland, Megapolis Group Rosja, IGA Russia, Barlinek Rosja.
Jako ekspert - trener i coach od 20 lat zajmuje się rozwojem kompetencji kadry managerskiej, w tym pod kątem szybkiego i skutecznego działania oraz optymalizacji procesów decyzyjnych. Działania doradcze, szkoleniowe i coachingowe kieruje w stronę managerów na szczeblu średnim, top oraz executive. Od prawie 6 lat rozwija szkoleniowo i coachingowo siły sprzedaży w branży e-commerce / digital marketingu.
Autor książki: Sprzedawanie jest sztuką oraz Negocjacje - droga do porozumienia.

dr Paweł Pawłowski
Specjalizacja: Przywództwo i Zarządzanie
30 lat praktyki biznesowej i doświadczenie managerskiego, które zdobywał pracując dla dużych korporacji: AchieveGlobal, Mercuri International Poland, Harvard Business Review, ICAN Institute, Sandler Training International, House of Skills.
Ceniony ekspert w dziedzinie Psychologii Biznesu. Poprzez działania doradczo – szkoleniowe wspiera klientów w zwiększaniu efektywności sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta i zarządzania.
Zajmuje się definiowaniem potrzeb szkoleniowych, przygotowywaniem i realizacją projektów szkoleniowych. Pracując dla wielu firm związanych z branżą szkoleniowo – doradczą, poprowadził ponad 1750 dni szkoleniowych i coachingowych, dedykowanych, praktycznie, wszystkim sektorom biznesu, ze szczególnym uwypukleniem firm farmaceutycznych, banków, sieci handlowych, firm ubezpieczeniowych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych.
Szczególnie mocno doświadczony w obszarze Executive Coaching oraz w prowadzeniu warsztatów z szeroko rozumianego zakresu zarządzania siłami sprzedaży.
Rozwój
Wiedza
Partnerstwo
Entuzjazm

Poznaj ciekawostki rynkowe

Zapisz się do newslettera
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja projektu Xseox Marketing
envelopephone-handsetcrossmenuarrow-right