Brak produktów w koszyku.

Misja Wizja

Wartości

O TM360
Dążymy do tego, aby być firmą konsultingową, wpływającą na rzeczywistość biznesową znanych marek. Jako Eksperci od mechanizmów funkcjonowania rynku od producenta do shoppera, elastycznie dostosowujemy rozwiązania do realiów każdego klienta.
Co robimy?
Zmieniamy firmy wspierając je w zwiększeniu rentowności poprzez wdrożenie naszych unikalnych i sprawdzonych rozwiązań marketingu handlowego. Stosujemy własne metody i narzędzia poprawiające efektywność zespołów handlowych. Łączymy cele producenta i detalisty, wpływając na pozytywne doświadczenia zakupowe klienta.
Jak działamy?
Napędzają nas wartości i widoczne efekty zmian. Zapewniamy, że przeprowadzimy Cię przez proces zmiany, dostarczając sprawdzone narzędzia i merytoryczną opiekę podczas całego procesu aby Twoja firma mogła osiągnąć realne i szybkie postępy.

Wizja rozwoju

Dążymy do wzrostu organizacji wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i pojawiające się szanse rynkowe

W codziennej pracy z klientami pomagamy im rozwijać ich biznes. Mamy świadomość, że wpływamy na rozwój małych i dużych marek na całym świecie polepszając rentowność biznesu. Zawsze skupiamy się na autorskich rozwiązaniach marketingu handlowego przynoszących szybkie efekty.

Unikalna wiedza

Stosujemy w codziennej praktyce własne rozwiązania łącząc je z aktualną globalną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i sprawdzonymi narzędziami wdrożeniowymi

Stosujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania marketingu handlowego, technik sprzedaży i leadershipu. Ciągle śledzimy zmiany rynkowe, badania psychologiczne, narzędzia analityczne i wykorzystujemy je w codziennej praktyce.
Znani jesteśmy z tego, że wyznaczamy cele i mierzymy efektywność naszych działań, zwiększając rentowność naszych klientów. Wiele osób będących w branży uważa, że wyznaczamy i kształtujemy trendy rynkowe.

Zwinność

Elastycznie podchodzimy do potrzeb organizacji i realiów zmieniającego się rynku klientów

Dopasowujemy skuteczne narzędzia i innowacyjne rozwiązania do potrzeb klienta. Jednocześnie jesteśmy otwarci na modyfikacje w zależności od zmian pojawiających się na rynku lub w firmie klienta. Mamy świadomość, że rynek nieustannie ewoluuje i z przyjemnością dostosowujemy narzędzia do nowej rzeczywistości.

Partnerstwo

Wierzymy w lojalną współpracę opartą na zaufaniu

Szanujemy klienta mając na uwadze jego potrzeby, potencjał i możliwości. Znani jesteśmy z tego, że trzymamy się wzajemnych ustaleń i wywiązujemy się z naszych zobowiązań.

Entuzjazm

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami wdrażania zmian w marketingu handlowym

Osiągamy mistrzostwo w branżach, w których aktualnie działamy i nieustannie poszerzamy swoje portfolio. Ponieważ działamy z pasją cieszy nas wdrażanie skutecznych rozwiązań i obserwowanie pozytywnych zmian u klienta. Fascynuje nas to co robimy dlatego zarażamy zespoły naszych klientów pozytywną energią i zaangażowaniem, bo nic tak nie cieszy, jak szybkie efekty wynikające z udanej współpracy

Poznaj ciekawostki rynkowe

Zapisz się do newslettera
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja projektu Xseox Marketing
crossmenuarrow-right