Brak produktów w koszyku.

III edycja konferencji DIY Retail Summit za nami!

11 grudnia, 2023

Witajcie!

wracamy do Was z fotorelacją z III edycji konferencji DIY Retail Summit.
Wróćmy do tego wydarzenia i przeżyjmy to jeszcze raz 🙂

TAK BYŁO:

  • ponad 150 uczestników
  • 12 prelegentów
  • wykłady, warsztaty i networking
  • wieczór w stylu Casino Royal
  • premiera książki „Negocjacje – droga do porozumienia” , której autorami są: Artur Dłubak i Roman Szymczak

Tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia była pod wieloma względami wyjątkowa. Zainteresowanie udziałem w konferencji było ogromne, poziom merytoryczny wysoki, a organizacja wieczoru poprzedzającego oficjalne rozpoczęcie konferencji, prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Podczas konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się doświadczeni eksperci-praktycy, przedstawiciele sieci handlowych, producentów i firmy badawczej. To pozwoliło Uczestnikom poznać różne perspektywy na najbardziej aktualne zagadnienia branżowe.
Prezentacja najnowszych trendów, a także wyników badań wraz z analizą wyzwań i zagrożeń przygotowana przez Agnieszkę Szlaska-Bąk, Arkadiusza Bickiego i Mateusza Zubkowicza, nie tylko dała możliwość aktualizacji swoich informacji, ale także była znakomitym źródłem inspiracji i nowych pomysłów.
Dodatkowo solidna dawka wiedzy została połączona z praktyką rynkową dzięki prezentacji Macieja Strychalskiego, Pawła Stefaniaka, Krzysztofa Niebrzydowskiego, Pawła Zientarskiego, Macieja Wypycha, Wojciecha Kalenickiego, Roberta Przywitowskiego, Romana Szymczaka i Artura Dłubaka.

Mamy nadzieję, że udział w konferencji DIY RETAIL SUMMIT 2023 przełoży się na realne korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży i dalszego, dynamicznego rozwoju Waszych firm.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się 17 października 2024. Termin w kalendarzu macie zarezerwowany!

Pozdrawiamy
Zespół IQFM i TM360 Trade Marketing | Negotiation | Leadership

Poznaj ciekawostki rynkowe

Zapisz się do newslettera
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja projektu Xseox Marketing
crossmenuarrow-right