Power speech to inspirujące wystąpienie, które dzięki nieszablonowemu podejściu do danego tematu biznesowego porusza emocje, wydobywając z zespołów pokłady motywacji do działania. Power speech jest stosowany od lat na całym świecie, zdobywając wielką popularność, dzięki efektom, jakie przynosi. To nie tylko dawka wiedzy i energii, ale też ciekawy pomysł na budowanie relacji w firmie, które są ogromnie ważne przy chęci budowania wzrostu przedsiębiorstwa.

 

Czy power speech jest dla mnie?

Wystąpienie Mateusza Mrozowskiego  to połączenie autentycznego entuzjazmu motywującego do działania i wskazówek strategicznych opartych o doświadczenia biznesowe i karierę sportową. Mieszanka energii i wiedzy, która pomaga słuchaczom osiągać cele.

Jeżeli potrzebujesz wzbudzić w swoim zespole chęć do działania, zwiększyć motywację do pracy, zintegrować ludzi wokół wspólnych wartości firmy –  to takie wydarzenie jest dla Ciebie! Jest to również rewelacyjne i bardzo oryginalne urozmaicenie każdej konferencji czy firmowego spotkania. Przekonaj się o jego niezwykłym działaniu!

power speech mateusz mrozowski
power speech mateusz mrozowski

Mateusz Mrozowski

Od 12 lat aktywnie w sprzedaży, doświadczenie menadżerskie i sprzedażowe w takich branżach jak: sprzedaż bezpośrednia, farmacja, marketing, budownictwo, IT. Były zawodowy sportowiec (wielokrotny medalista mistrzostw Polski, reprezentant kraju na mistrzostwach Europy – AMP, AME) Doświadczenie sprzedażowe zdobywał na różnych szczeblach kariery zawodowej począwszy od przedstawiciela handlowego do funkcji Dyrektora Sprzedaży.

W 2016 roku uzyskał tytuł najskuteczniejszego sprzedawcy w swojej firmie, rok później najlepszego Dyrektora Sprzedaży. Ponad 17 wyróżnień handlowych za wyniki sprzedażowe.

Publicysta ekspercki: Forbes, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży…

Autor: bestsellerowej książki „Sprzedaż jest sexy albo nie ma jej wcale” i „Samotność lidera – historia sprzedawcy…”

Wykładowca akademicki na WSPiA w Lublinie (psychologia sprzedaży) Szkoli i doradza takim markom jak: Mercedes, T-mobile, Pracuj.pl, Bosch, Danone, PSA, PKP, Dr Irena Eris.  Cerrad.

Certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Trener Biznesu Szkoły Trenerów, Kurs Trenerski – Profesjonalny Trener Organizacji

„Niebanalne historie inspirują, zmieniają postrzeganie świata, dają do myślenia. Silne emocje podnoszą na duchu, otwierają oczy i podnoszą chęć do działania. Dzielę się z nimi z innymi.” Mateusz Mrozowski
Call Now Button