Konferencje

Power speech przemówienie motywacyjne

By 12 września, 2019 10 października, 2019 No Comments
power speech - przemówienie motywacyjne - Mateusz Mrozowski

Z roku na rok do Polski przybywa z zza zachodniej granicy setki nowych rozwiązań,  które mają na celu wesprzeć biznes, przedsiębiorców i pracowników. Jednym z nich jest unikatowa forma wystąpień motywacyjnych, nosząca nazwę power speech. Na czym ono polega?

 

Czym jest power speech?

 

Power speech to charakterystyczne i nieszablonowe wystąpienie doświadczonego mówcy, nieraz trenera i coacha w jednym. Podstawowym celem każdego eventu tego rodzaju jest obdarzenie słuchaczy dużą dawką energii, pokazanie im alternatyw i dodatkowych możliwości rozwoju, a przede wszystkim – zmotywowanie do działania.

Powszechnie uznaje się, że mowy typu power speech mogą być doskonałym urozmaiceniem każdej konferencji, spotkania firmowego lub danego eventu organizowanego przez przedsiębiorstwo lub spółkę. Poszczególne wystąpienia dopasowane są do indywidualnych okoliczności i charakteru spotkania.

W trakcie przemowy mówca stara się dotrzeć do publiczności również za pomocą ukazywania kontrastów, budowania ciekawych historii i wykorzystywania emocji. Dzięki temu publiczność może być autentycznie poruszona, a następnie, podczas np. wskazywania danego rozwiązania, bardziej skłonna do jego implementacji w przyszłości.

Jednym z najlepszych mówców motywacyjnych specjalizujących się w power speech w Polsce jest Mateusz Mrozowski. Przemówienia Mateusza, trenera personalnego, mówcy i przedsiębiorcy, są niezwykle dynamiczne i ekscytujące, porywając dzięki temu serca publiczności.

 

Sprzedaż zaczyna się w głowie. O czym właściwie jest power speech?

 

Mówcy motywacyjni oferujący usługę power speech zwykle dopasowują indywidualnie do klienta każde wystąpienie i jego rodzaj. Widoczne jest jednak, że mowy te skierowane są przede wszystkim do firm, które pragną obdarzyć pracowników czymś wyjątkowym.

Najczęściej poruszane zagadnienia w obrębie power speech dotyczą efektywności pracy, charakteru i możliwości pracy w zespole oraz tematyki szeroko rozumianego samorozwoju. Dla firm zajmujących się sprzedażą często oferowane są wystąpienia motywacyjne dotyczące wzrostu produktywności pracy, merchandisingu, sposobów sprzedaży i pracy z nawykami oraz emocjami. Wychodząc z założenia, że sprzedaż zaczyna się w głowie, takie wystąpienie publiczne jakim jest power speech wzmacnia pewność siebie i zdolności interpersonalne pracowników, pozwalając im bardziej uwierzyć we własne umiejętności.

 

Korzyści z power speech

 

Firmy pragnące zwiększyć motywację pracowników do działania, zdecydowanie powinny rozważyć nowoczesne przemowy typu power speech. Sprawdzają się one zarówno dla kilku pracowników, jak i pięćdziesięcioosobowej widowni. Takie wydarzenie pomoże w budowaniu właściwych relacji między pracownikami i wzmoże chęć współpracy, a dodatkowo zarazi hiperenergią.

Połączenie humoru, energii i inspiracji z przekazywaniem prawdziwie fachowej wiedzy na dany temat to rozwiązanie, które szczególnie jest warte uwagi małych, średnich i dużych firm. Już teraz warto zastanowić się nad zamówieniem indywidualnie dopasowanej mowy motywacyjnej, aby jak najszybciej zobaczyć jej realne efekty w zespole i efektywności pracy.

Call Now Button