Szkolenia TM360

 

Szkolenia i rozwiązania oferowane przez TM360 Sp. z o. o. to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będących wynikiem wieloletniego doświadczenia. Dysponujemy szeroką ofertą szkoleń z zakresu trade marketingu, sprzedaży, negocjacji, merchandisingu, zarządzania kategorią. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania rozwojowe obejmujące kilkumiesięczne spotkania warsztatowe z grupą ekspertów m. in. Akademia Liderów Farmacji, Akademia Mistrzów Negocjacji, Akademia Trade Marketingu.

Zwracamy uwagę na specyficzne potrzeby szkoleniowe klientów dlatego tworzenie naszych programów szkoleniowych poprzedzamy badaniem i analizą oczekiwań klienta tak, aby zaproponować najlepszy program dopasowany do potrzeb i poziomu zaawansowania słuchaczy. W elastyczny sposób dostosowujemy programy i rozwiązania do potrzeb firm prywatnych, globalnych koncernów, a także klientów indywidualnych.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe programy szkoleniowe. Każde ze szkoleń możemy dowolnie modyfikować, realizować w formie otwartej jak i zamkniętej.

Jeżeli nie znalazłeś/aś na naszej stronie interesującego szkolenia, napisz do nas na adres: m.wzorek@tm360.pl Przygotujemy szkolenie szyte na miarę Twoich potrzeb.