• Chcesz jeszcze lepiej dostosować aptekę do aktualnych trendów i oczekiwań klientów?
  • Chcesz poznać 15 najważniejszych zasad merchandisingowych stosowanych a aptece?
  • Chcesz zwiększyć sprzedaż poprzez idealnie dobrany asortyment, skuteczne strategie pricingowe?

JEŻELI PRZYNAJMNIEJ NA JEDNO Z POWYŻSZYCH PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ/AŚ TWIERDZĄCO TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

MERCHANDISING w aptece książka Romana SzymczakaMERCHANDISING UŁATWIA WYBÓR PACJENTOWI

Oddajemy w Państwa ręce pierwszy na polskim rynku przewodnik o rozwiązaniach i narzędziach stosowanych w zakresie merchandisingu aptecznego. Książka została napisana dla tych, którzy poszukują wiedzy, jak można poukładać aptekę tak, aby była ona czytelna i intuicyjna dla pacjenta. Jakich narzędzi można użyć, prócz rekomendacji farmaceuty, aby ułatwić pacjentowi wybór produktów.

W książce zaprezentowane zostały zasady merchandisingu odnoszące się do organizacji powierzchni apteki, czyli spojrzenie na całą aptekę w taki sposób, w jaki widzi ją pacjent. Należy pamiętać, że doświadczenia zakupowe pacjenta w aptece i jego spojrzenie na to „miejsce sprzedaży”, w którym podejmuje decyzje odnośnie realizacji swoich potrzeb, są bardzo podobne do tych, znanych mu z innych sklepów.

Książka składa się z trzech rozdziałów, ułożonych zgodnie z metodycznym podejściem do zagadnień merchandisingu. Pierwszym z nich jest „ Kategoryzacja apteki”, w którym zostaną zaprezentowane zasady z intuicyjnego postrzegania przez pacjenta apteki jako miejsca, w którym znajdują się różne kategorie produktowe.

Drugi rozdział to blok odnoszący się do „ Stref apteki”, w którym będą omówione poszczególne obszary apteki i ich wpływ na pacjenta. Ostatnim rozdziałem są zagadnienia związane z „Organizacją ruchu pacjenta” – czyli co zrobić, by pacjent miał okazję zobaczyć jak najwięcej zachowując odpowiednią wygodę poruszania się po powierzchni apteki.

Zamów książkę już teraz klikając w link:

https://www.merchandisingwaptece.pl/sklep/